Λόγω των ιδιαίτερων καιρικών συνθηκών που αναμένονται να εκδηλωθούν από την Κυριακή 5 Φεβρουαρίου 2023 και να ενταθούν εντός της εβδομάδας, με χιονοπτώσεις και παγετό σε όλη τη χώρα λόγω της κακοκαιρίας «Μπάρμπαρα» (“Barbara”) και πάντα με γνώμονα την ασφάλεια των Δημοτών, αποφασίζεται η αναβολή της εκδήλωσης κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Δήμου μας.
Η νέα ημερομηνία θα ανακοινωθεί σύντομα.
![](https://voreianews.gr/wp-content/uploads/2023/02/thumbnail1-1-724x1024.png)