Ο «Μουσικός Πολιτιστικός Σύλλογος Ψυχικού η Ευτέρπη» σας προσκαλεί στη Χριστουγεννιάτικη Συναυλία του, την Τετάρτη 14 Δεκεμβρίου και ώρα 20:00 στην Καθολική Εκκλησία στο Ψυχικό.
Συμμετέχουν, η Μικτή Χορωδία “Σύγχρονη Έκφραση”, η Χορωδία Επιστημόνων Φιλοθέης, Η Γυναικεία Χορωδία “Eklipsis vocal ensemble”, η Μικτή Χορωδία Υπαλλήλων Τραπέζης Ελλάδος και η Ορχήστρα Εγχόρδων και η Μικτή Χορωδία του Μουσική Πολιτιστικού Συλλόγου” Η Ευτέρπη”.
![](https://voreianews.gr/wp-content/uploads/2022/12/image-14-1024x464.png)