Οι γιορτές πλησιάζουν και πολλοί γονείς αδυνατούν να προσφέρουν τα χριστουγεννιάτικα δώρα που κάθε παιδί περιμένει.
Ο Δήμος Παπάγου – Χολαργού σε συνεργασία με το “Όλοι Μαζί Μπορούμε” διοργανώνει δράση συγκέντρωσης χριστουγεννιάτικων δώρων για τα παιδιά οικογενειών που αντιμετωπίζουν οικονομικές δυσκολίες, το Σάββατο 10 Δεκεμβρίου 2022 από τις 10:00 έως 14:00, στον εξωτερικό χώρο του Δημαρχείου Παπάγου – Χολαργού (Λ. Περικλέους 55 Χολαργός).
![](https://voreianews.gr/wp-content/uploads/2022/12/afd0a7ff0196fe61c6c12ff8d90c0c0d_L.jpg)